PostHeaderIcon Právna doložka

REmare - History

Právne ustanovenia

Prosíme Vás, aby ste si vo vlastnom záujme dôkladne prečítali informácie na tejto stránke!

Týkajú sa návštevy akejkoľvek stránky a pridružených stránok webového sídla: http://www.REmare.sk (spolu s pridruženými webmi, obsahujúcimi v názve doménu REmare.sk - ďalej používané REmare.sk) a ostatných pridružených webov prevádzkovateľa:  http://www.cestyzdravia.eu, resp. http://www.cesty-zdravia.euwww.cestyzdravia.sk, prípadne využívaných modulov a kanálov externých sociálnych sietí, alebo iných spoločností.

Zbavenie sa zodpovednosti

Prevádzkovatelia stránok webového sídla www.REmare.sk:(a ostatných vyššieuvedených sídiel) autori, tvorcovia komentárov, moderátori diskusného fóra, prispievatelia, sponzori, ani ktokoľvek, kto sa aktívne podieľa na prevádzkovaní a obsahovej náplne stránok sídla REmare.sk, nepreberajú zodpovednosť za informácie, ktoré by negatívnym spôsobom mohli ovplyvniť život čitateľov, nepreberajú zodpovednosť za články a príspevky, ktoré boli do systému pridané voľne, externými prispievateľmi.


Zbavujeme sa zodpovednosti za:

  • obsahovú stránku sídla REmare.sk a k nej pridružené stránky,
  • uverejnené osobné údaje, ktorých vstup realizovali prispievatelia resp. objednávatelia,
  • čítanie stránok deťmi a mladistvými do 18 rokov veku, bez súhlasu rodičov resp. iných dospelých,
  • zhoršenie psychického a zdravotného stavu ľudí, prípadne smrť, vplyvom čítania, resp. aplikáciou niektorých informácii zo stránok REmare.sk a k nim pridružených  stránok a webov,
  • nekvalitné a poškodené obrázky a texty, príspevky realizované voľne, externými prispievateľmi,
  • obsahovú náplň sekcie fórum a chat prípadne komentárov (po ich uverejnení),
  • stránky a odkazy prevzaté z iného webu a texty prispievateľov prevzaté z iných zdrojov a uverejnené vo voľných častiach, (komentáre, diskusné fórum, chat),
  • stránky a ich obsahovú náplň zmenenú tretími osobami bez vedomia prevádzkovateľov webu,
  • nevhodné príspevky, ktoré nestihli prejsť obsahovou korektúrou.
Ponuka webového sídla a pridružených webov

Webové sídlo REmare.sk, obsahuje informácie všeobecného charakteru zamerané na čitateľov a používateľov internetu.

Autori v žiadnom prípade neručia za aktuálnosť, presnosť, úplnosť, dostupnosť, kvalitu poskytovaných informácii. Je len na zvážení čitateľa, či tieto informácie majú pre neho adekvátnu informačnú hodnotu a dôveryhodnosť.

Informácie týkajúce sa zdravia a životného štýlu uverejnené na www.REmare.sk a pridružených weboch nie sú poradenstvom v zdravotníckej starostlivosti, nie sú určené na poskytovanie diagnostiky, liečby alebo lekársku pomoc. Ak sú k dispozícií priamo, alebo prostredníctvom stránok tretích strán, sú poskytovaný len na informačné účely.

Prosím, poraďte sa s lekárom, alebo iným zdravotníckym odborníkom, pokiaľ ide o akékoľvek lekárske, alebo súvisiace zdravotné vyšetrenie, prípadne iné liečebné možnosti.

Informácie týkajúce sa zdravotných, hygienických a kozmetických podmienok, procedúr a produktov, môžu byť uvedené v súhrnnej podobe. Nemôžu byť považované ako náhrada za radu od zdravotníckeho pracovníka a preto sa neodporúča seba-riadenie zdravotných problémov – iba na vlastnú zodpovednosť. Nie sú vyčerpávajúce, nezahŕňajú všetky choroby, chorobné stavy, fyzické podmienky, alebo ich liečbu.

Kontaktujte svojho lekára okamžite, ak máte nejaké otázky týkajúce sa zdravia. Nikdy neignorujte alebo neodďaľujte lekársku pomoc založenú na informáciách, ktoré ste prečítali na webovom sídle REmare.sk a pridružených weboch.

Nemali by ste používať informácie alebo služby sídla REmare.sk a pridružených webov pre diagnostiku alebo liečbu nejakých zdravotných problémov, alebo pre predpísanie liekov, alebo akúkoľvek inú liečbu.

Vždy by ste sa mali poradiť so svojim lekárom a prečítať si informácie poskytnuté na produkte, príbalovom letáku alebo akejkoľvek etikete výrobku resp. obalu, a to pred použitím nejakých liekov, nutričných, bylinných alebo homeopatických prípravkov, alebo pred začatím akéhokoľvek cvičebného alebo diétneho programu, alebo začatím akejkoľvek liečby, liečebnej, kúpeľnej, detoxikačnej, emocionálnej a akejkoľvek inej procedúry, súvisiacej s otázkou zdravia.

Jednotlivci sú rôzny a môžu odlišne reagovať na rôzne produkty prípadne ich zložky. Mali by ste sa poradiť so svojim lekárom o interakciách medzi liekmi ktoré užívate a doplnkami stravy. Komentáre, hodnotenia, diskusie a iné vyjadrenia, vytvorené administrátormi, užívateľmi, čitateľmi, či už registrovanými alebo anonymnými, na REmare.sk a pridružených weboch resp. pripojených sociálnych sieťach, sú prísne ich vlastnými osobnými názormi a nie sú určené ako náhrada za vhodnú lekársku starostlivosť alebo radu od zdravotníckeho pracovníka.

Webové sídlo REmare.sk a pridružené weby nenesú zodpovednosť za akékoľvek informácie poskytované ohľadom stravy, výživových doplnkov a bylinných preparátov, na akékoľvek zdravotné, kozmetické účely.
 

Akékoľvek požiadavky garancie, sídla REmare.sk, respektíve majiteľa, prevádzkovateľa prípadne spriaznené weby, vzťahujúce sa na škody materiálneho alebo myšlienkového vlastníctva, ktoré by boli zapríčinené využitím alebo nevyužitím, respektíve zlým pochopením poskytovaných informácií, prípadne použitím chybných alebo neúplných informácií, sú v zásade vylúčené, pokiaľ sa nedokáže úmyselné zavinenie.

Všetky ponuky sú otvorené a nezáväzné, okrem ponúk vyslovene zameraných na kúpu a predaj.

Sídlo REmare.sk a jeho tvorcovia si vyhradzujú právo meniť, doplňovať, upravovať, recenzovať, zverejňovať stránky tohto webu, dočasne prerušiť, prípadne definitívne ukončiť prevádzkovanie webu, a to bez predchádzajúceho oznámenia.

Vonkajšie vzťahy

Priame linkovania na iné (cudzie) webové stránky, prípadne slovné odkazy na cudzie stránky, priamo vložené cudzie stránky do webového sídla REmare.sk,  sú mimo zodpovednosti webového sídla REmare.sk a jeho tvorcov. Povinnosť ručenia autorov by mala účinnosť iba v prípade, že by autori REmare.sk poznali obsah týchto stránok a mohli by technicky, v prípade protizákonného charakteru, zabrániť ich využívaniu. Autori týmto vyhlasujú, že v čase umiestnenia linku, prípadne vloženia cudzej stránky do webového sídla REmare.sk, im nie je známy žiadny nelegálny obsah odkazovaných resp. vložených stránok. Na aktuálnu i budúcu podobu, obsahy, alebo autorstvo odkazovaných alebo asociovaných stránok, autori nemajú v žiadnom prípade vplyv. Z toho dôvodu sa výslovne dištancujú od akéhokoľvek obsahu odkazovaných alebo asociovaných stránok, ktoré by boli po umiestnení linku zmenené. Toto konštatovanie platí pre všetky umiestnené linky, v rámci vlastnej internetovej ponuky a odkazy, ako aj pre cudzie záznamy do autormi zriadených kníh návštevníkov, komentárov, diskusných fór a mailinglistov, kde za obsah zodpovedá autor príspevku.

Autorské právo

Autori sa snažia vo všetkých publikovaných materiáloch dbať o to, aby nepoužívali grafiku, zvukové dokumenty, videosekvencie a texty, podliehajúce copyrightu a ak to nie je možné, jasne upozorniť na autorské práva príslušného materiálu.
Autori si vyhradzujú právo copyrightu, na všetky, nimi samotnými vytvorené materiály. Akékoľvek rozmnožovanie alebo používanie grafík, zvukových dokumentov, videosekvencií a textov v iných, elektronických alebo tlačených publikáciách, nie je bez výslovného súhlasu autorov povolené.

Ochrana údajov

Pokiaľ v rámci internetovej ponuky existuje možnosť zadania osobných alebo obchodných údajov (e-mailové adresy, mená, adresy), potom je uvedenie týchto údajov užívateľom výlučne na báze dobrovoľnosti. Použitie alebo platenie za všetky ponúkané služby je – pokiaľ je to technicky možné a požadovateľné – dovolené aj bez udania takýchto údajov, prípadne udaním anonymizovaných údajov alebo pseudonymu.

Informácie osobného charakteru nebudú poskytnuté tretím stranám a sú spravované v zmysle Zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Za uverejnenie osobných údajov plne zodpovedajú objednávatelia, resp. prispievatelia článkov.

Právna účinnosť

Klauzulu o odmietnutí treba považovať za súčasť internetovej ponuky, z ktorej bolo odkazované na túto stranu. Pokiaľ časti, alebo jednotlivé formulácie tohto textu vôbec, alebo čiastočne nezodpovedajú platnému právnemu stavu, zvyšné časti dokumentu, čo sa týka obsahu a platnosti, zostávajú týmto nedotknuté.


Všetky uverejnené materiály sú určené výhradne pre osobnú potrebu a nesmú byť využité na komerčné účely.


Nie je možné publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu stránok www.REmare.sk , bez písomného súhlasu administrátora a majiteľa stránok.


Webové sídlo www.REmare.sk prevádzkuje firma REmare: živnostenský register kontakt: remare/zavinač/remare.sk


www.REmare.sk  2006-2015

Posledná úprava (Pondelok, 01 Jún 2015 09:14)

 
PrihlásenieŠtatistika
Členovia : 4
Článkov : 27
Webové prepojenia : 22
Počet zobrazení obsahu : 326636
Máme online 12 hostí 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes3
mod_vvisit_counterVčera99
mod_vvisit_counterTento týždeň509
mod_vvisit_counterMinulý týždeň914
mod_vvisit_counterTento mesiac615
mod_vvisit_counterMinulý mesiac3594
mod_vvisit_counterVšetky dni549496

Online (20 minutes staré): 3
Tvora IP: 18.205.60.226
,
Dnes je: 06. 12. 2019
Hľadaj
Anketa
Dizajn stránok